sztucce zestaw sztuccow w walizce na 12 osob gerpol violino srebrny polysk 68 elementow 3

GERPOL

Gerpol to marka, która kojarzy się z nowoczesnością i wysoką jakością. Jej korzenie sięgają Kuźnic Drzewickich z XVIII wieku, gdzie rodziła się polska tradycja rzemieślnicza. Dziedzictwo i umiejętności przekazywane z pokolenia na pokolenie łączą się tutaj z nowoczesnymi technologiami, co pozwala Gerpolowi na tworzenie wyjątkowo precyzyjnie wykonanych sztućców o doskonałej jakości. Największym atutem produktów Gerpol jest staranne wykończenie oraz dobór najwyższej jakości materiałów. Fabryka Nakryć Stołowych Gerpol łączy w sobie tradycję i nowoczesność, co pozwala jej na tworzenie wyrobów, które z powodzeniem sprawdzą się w każdych warunkach.

GERPOL – jakość na lata

 

Wyjątkowa jakość i design

Staramy się, aby nasze wyroby były jak najlepszej jakości i zaspokajały wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo, przykładamy dużą wagę do eleganckiego opakowania naszych sztućców, co sprawia, że stanowią one wyjątkowy prezent na każdą okazję. Dążymy do tego, aby każde spotkanie przy stole było niezapomniane, łącząc nowoczesny design naszych sztućców z najwyższą jakością wykonania.

sztucce-zestaw-sztuccow-w-walizce-na-12-osob-gerpol-violino-srebrny-polysk-68-elementow-2-PhotoRoom.png-PhotoRoom
sztucce zestaw sztuccow na 6 osob gerpol apollo srebrny polysk 24 elementy 2

Precyzja wykonania 

Przywiązujemy wagę do każdego detalu, aby zapewnić wyjątkowe doznania podczas zarówno uroczystych obiadów, jak i codziennych kolacji. Uważamy, że estetyka ma ogromne znaczenie. Nasze sztućce są ręcznie polerowane kilkukrotnie, co zapewnia idealnie gładkie i błyszczące krawędzie. Liczne nagrody, certyfikaty jakości, gwarancje oraz zadowoleni klienci są świadectwem niezwykłej jakości naszych produktów.