O nas

Witamy na stronie GORĄCY IMBRYK – sklepie internetowym z akcesoriami do herbaty, kawy i yerba mate. Znajdziecie u nas kubki, filiżanki, podgrzewacze, puszki, czajniki, zaparzacze, kawiarki i matera – czyli wszystko to, co jest potrzebne do przygotowania i podania Waszych ulubionych napojów. Chcielibyśmy, żebyście zostali z nami na dłużej.

Dlaczego warto wybrać GORĄCY IMBRYK? Lubicie dobrą herbatę lub kawę? Pewnie tak, widać to po rosnącym rynku dobrych miejsc, w których można wypić te napoje. Już nie jest tak jak kiedyś, że jak herbata to tylko czarna, ewentualnie z cukrem i cytryną. Teraz mamy coraz większy wybór. Różne herbaty wymagają różnego sposobu przygotowania, np. herbata zielona potrzebuje krótszego czasu zaparzania i mniejszej temperatury niż czarna. Inne będą również wartości dla herbat zielonej i białej. Chcemy kultywować tradycję przygotowywania dobrej herbaty i kawy. Zrobić z tego swojego rodzaju rytuał. Czy nie lepiej smakowałaby odpowiednio przygotowana herbata podana w filiżance z dziełem ulubionego malarza albo kawa w pięknym kubku?

Coraz popularniejszym napojem staje się również Yerba Mate. Do tej pory do picia yerby przekonywali m.in. Wojciech Cejrowski i “BNT” – Marcin Banot, który wspina się na najwyższe budynki i popija po drodze ten napój. Od dzisiaj namawiać również będziemy my – Gorący Imbryk. Dlatego ofertę poszerzyliśmy o matera.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje. Chcemy, abyście współtworzyli sklep razem z nami, mając wpływ na jego rozwój. Influencerów zapraszamy do współpracy w naszym programie partnerskim. https://goracyimbryk.pl/program-partnerski/

o-nas-goracy-imbryk