Kolekcje porcelany MariaPaula

Porcelana MariaPaula

Porcelana MariaPaula została stworzona w duchu tradycji, jest wygodna i dostosowana do współczesnych czasów. Wiele jej elementów doskonale wpasowuje się w codzienny rytm życia, a pełna prezentacja serwisu podkreśla wyjątkowe momenty.

MariaPaula składa się z pięciu unikalnych kolekcji porcelanowych: Klasyka, Klasyka Ecru, Nova, Natura, i Moderna. Każdy z nich jest utrzymany w różnych stylach, dekoracjach i kolorach.

MariaPaula Klasyka

MariaPaula Klasyka to projekt pełen wdzięku. Doskonale wyprofilowane owale, precyzyjne przerwy na blokach, ornament w kształcie pączka różanego jako uchwyt pokryw lub misternie ukształtowane uchwyty tworzą niezwykle eleganckie naczynia stołowe. Dodatkowo, wykończenie filiżanek, dzbanków, mleczników czy cukiernic słupkową stopką dodaje elementom smukłości.

Biała wersja charakteryzuje się klasycznym, czystym kolorem materiału. Starannie wyselekcjonowany, wysokiej jakości skalenie i kaoliny, dokładnie odmierzone i zmieszane w młynach, pozwalają uzyskać głęboki odcień bieli, który stanowi idealne tło dla kolorowych dekoracji.

 

MariaPaula Klasyka Ecru

MariaPaula Klasyka Ecru to porcelana o kremowym odcieniu, który nadaje stołowej aranżacji niepowtarzalnego, ciepłego wyrazu. Płynne linie i barwa porcelany przenoszą nas w świat harmonii, piękna i natury.

MariaPaula Nova

MariaPaula Nova to nowoczesna forma porcelany dedykowana klientom poszukującym elegancji i piękna. Wygodne ucha filiżanek, charakterystyczna stopka i pięknie wyprofilowane kształty imbryka czy mlecznika sprawiają, że fason ten emanuje harmonijnym pięknem. Linia rantu na szerokim kołnierzu naczyń dodaje mu wyraźnego charakteru.

MariaPaula Natura

MariaPaula Natura, wyróżnia się fakturą powierzchni przypominającą korę drzew. To celowe odejście od precyzyjnych linii i idealnie gładkich powierzchni, które dodaje zdecydowanego charakteru. Unikalny relief doskonale prezentuje się na pękatych kształtach porcelanowych elementów.

MariaPaula Moderna

Kolekcja MariaPaula Moderna to przykład wybitnego designu, który łączy w sobie kwadratowe i owalne kształty talerzy z klasyczną okrągłą formą. Geometria i opływowość elementów zaowocowały porcelaną o modnej stylistyce, charakteryzującej się miękką linią i łagodnymi krawędziami poszczególnych elementów zastawy.

Polska porcelana MariaPaula jest bardzo lekka i cienkościenna, co pozwala na osiągnięcie wysokiej przeświecalności materiału. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości surowców oraz profesjonalnej produkcji, porcelana ta wyróżnia się niesamowitym efektem, szczególnie widocznym, gdy filiżanka lub talerz zostaną umieszczone pod światło.

Wybór porcelany MariaPaula to gwarancja jakości, prestiżu oraz pełnej satysfakcji z dokonanego zakupu. Dzięki niej, celebrowanie posiłków nabiera nowego, szlachetnego charakteru, tworząc odświętną atmosferę, która zyska uznanie naszych gości.

Perfekcyjne wykończenie detali sprawia, że stopy naczyń nie rysują powierzchni, nie pochłaniają wilgoci i zanieczyszczeń, dzięki czemu zastawa pozostaje piękna przez wiele lat. Precyzyjnie uformowane uchwyty ułatwiają korzystanie z serwisu i jednocześnie są jego ozdobą. Porcelana MariaPaula to wyjątkowe dzieło –   do jej dekoracji wykorzystywane jest prawdziwe złoto, a ozdoby wykonano ręcznie. Każdy element kolekcji został stworzony z wielką dbałością o szczegóły.

Oferujemy wiele różnych opcji zakupu porcelany MariaPaula. Większość zestawów jest dostosowana do potrzeb 12 lub 6 osób. Można też dokupić oddzielny zestaw do kawy lub obiadu. Elementy kolekcji można również kolekcjonować w mniejszych zestawach lub kupować je pojedynczo.

Autentyczny kształt porcelany zaprojektowany przez Marka Tomaszewskiego we współpracy z Altom Design Studio, połączony z produkcją w polskich fabrykach porcelany, gwarantuje doskonałą jakość porcelanowych produktów.